Digiform Dijital Baskı Merkezi

Alternatif Reklam Seçenekleri

MARKANIZIN DIŞ YÜZÜ!

ISLAK MENDİL

Restaurant, cafe ve gıda sektörünün bir çok alanında kullanılmak üzere hazır paketlenmiş olan ıslak mendilleri baskılı olarak kullanarak, markanızı göz önünde tutabilir, markanızı çantalarda taşınabilir hale getirebilir ve kitlenize ulaşmanın bu alternatif yolunu kullanabilirsiniz.

Boyut: 60 x 80 mm
Koku: Davidof, Dove, Mandalina

DAMLA ETİKET

Damla etiketlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Baskılı folyo sitcker üzerine poliüretan reçine kaplamasıyla harika bir görünüm alan bu uygulama istenilen adette ve ölçüde basılabilir. Damla etiketler; markalama, anahtarlık, mobilya, promosyon ürünleri, özel ürettiğiniz bir ürüne marka yapıştırma, hediyelik eşya, ayakkabı, çanta, kalemlik vb. bir çok üründe kullanılabilir.

Malzeme: Folyo Etiket
Üst Katman: Poliüretan Reçine

AMERİKAN SERVİS

Amerikan servisler, cafe ve restaurant gibi yemek yenen yerlerde kullanıma son derece uygun, pratik ve hijyenik bir çözümdür. Üzerine baskı yapılabilen bu kağıt ürünler, müşterilerinize verdiğiniz önemi de gösterirken, yemek öncesi veya sonra mesaj iletmenize de olanak sağlar.

1. Ebat: 305 x 225 mm
2. Ebat: 410 x 290 mm
Kağıt: 70, 80, 90 ve 115 gr. Seçenekleri İle

KAĞIT OTO PASPAS

Kağıt paspaslar, oto temizlik ya da yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmaların, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmenin yanında, kalıcı reklam spotu oluşturmak ve akılda kalıcı mesajlar verebilmenin en doğru yollarındandır. Uygun reklam maliyeti ile tamamlayıcı bir reklam ürünüdür.

Ebat: 480 x 330 mm
Kağıt: 70 gr Kraft

BARDAK ALTLIĞI

Restaurant ve cafe gibi yemek servisi veren işletmelerin yanı sıra, promosyon ürünleri olarak da kullanılan bardak altlıkları hemen her yerde kullanılan kullanışlı bir üründür. Marka bilinirliğini arttırmanın doğru yollarından birisi olan bardak altlığı tasarımı, doğru renkleri ve çarpıcı bir sloganla her zaman göz önünde bulunmasının avantajını sunar.
Oval kenarlı kare ve yuvarlak seçenekleri ile 500 adet ve üzerinde üretilebilir.

Ebat: 85 x 85 mm
Kalınlık: 1,7 mm
Kağıt: 160 gr Sıvama Bristol

OTO KOKUSU

5 duyu organımızdan biri olan koku almaya hitap eden bu reklam, şüphesiz en etkili reklam türlerinden birisidir. Oto yıkama ve oto sanayi sektörü başta olmak üzere, benzin istasyonları, tamirciler, yedek parçacılar ve bir çok sektör, hizmetlerinin sonunda müşterilerine promosyon oto kokusu hediye ederek etkili bir reklam yapmış olurlar.

1. Ebat: 75 x 75 mm
2. Ebat: 60 x 80 mm
3. Ebat: 60 x 100 mm
Koku: Elma, Kavun, Bahar, Sakız, Akdeniz

BASKILI STİCK ŞEKER

Çay ocakları, cafeler, pastaneler, restaurantlar ve gıda ürünleri tüketilen tüm işletmelerde hijyenik olan paketli ve tek kullanımlık stick ambalaj şekerler standart beyaz ve esmer şeker olarak paketlenmiş halde üretilirler. 2 renk baskı yapılan bu stick şekerler, şeker maliyetinden sizi kurtaracağı gibi müşterilerinize de hijyenik bir deneyim sunar.

Ebat: 80 x 16 mm
Dolum: 3 gr.

GÖNDER BAYRAK

Gönder bayrağı, ya da direk bayrağı tüm özel sektöre hitap eden, güzel bir prestij ürünüdür. Okullar, resmi daireler, benzin istasyonları, kamu kuruluşları, şirketler ve bir çok firma için uygun bir reklam türüdür. İstenilen sayıda üretilebilen gönder bayrakları kurumunuzun önünde durduğu sürece imajınızı doğru yönde etkileyecektir.

1. Ebat: 50 X 75 cm
2. Ebat: 70 X 105 cm
3. Ebat: 80 X 120 cm
4. Ebat: 100 X 150 cm
Malzeme: Raşel Kumaş

X BANNER

Baskılı dökme (Avrupa) brandanın basit montajı ile her alanda kullanabileceğiniz bir reklam afişine dönen x bannerlar Roll-Up reklamların farklı bir çeşididir. Üzerindeki baskının değişebilmesi, x bannerları çok kullanışlı kılar. Toplandığında yer kaplamayan ergonomik tasarımıyla, reklamınızı yapmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Ebat: 80 x 180 cm
Banner: 400 gr. Dökme Branda
Malzeme:Alüminyum Kasa

KARTON ÇANTA

Ayakkabıdan giyime, marketten eczaneye, hemen her sektöre hitap eden karton çantalar markanızın elde en çok taşınan halidir. Uzun süre kullanılacak olan karton çantalar farklı ebat seçenekleriyle kullanıma sunulmuştur.

1. Ebat: 23 x 24 X 8 cm
2. Ebat: 24 X 30 X 8 cm
3. Ebat: 24 x 35 x 8 cm
Kağıt: 250 gr. Amerikan Bristol