Digiform Dijital Baskı Merkezi

Yazlık Promosyon Ürünleri

MARKANIZ TATİL YAPMAZ!

Buzdolabı (Antisıcak) Termos Çanta

İçine konulan sıvı veya katı gıda maddelerini uzun süre soğuk kalmasında yardımcı olan bu promosyon çantalar, yaz günlerinde elde taşınan markanız haline gelir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan soğutucu çantalar, üzerine yapılan farklı baskı teknikleriyle marka bilinci arttırmada çok önem arzeder.

Ölçü: 33 x 45 x 25 cm
Kumaş: Alüminyum Kaplamalı

Baskılı Plaj Çantası

Baskılı plaj çantaları, herkesin ihtiyaç duyabileceği ve uzun süre kullanım ömrü olan bir promosyon ürünüdür. Kurumsal renklere uygun baskı yapılabilir özellikte olması marka bilinirliğinin arttırılması açısından önem taşır.

Kumaş: Pamuk & Polyester

Baskılı Plaj Şemsiyesi

Plajların vazgeçilmezi, güneşten korunmamızı sağlayan ve gölgelendirmede herkesin tercihi olan şemsiyeler promosyon reklama dönüşüyor. Üzerine serigraf baskı yapılabilen bu ürünler, kullanıcıları tarafından çok sevilecek.

Ebat: 105 cm
Özellik: Ahşap Saplı, Karbonfiber

Şişirilebilir Plaj Yastığı

Herkesin ihtiyaç duyabileceği bir ürün olan plaj yastığı, şişirilebilir olması sayesinde, hiç yer kaplamadığı için tatilseverlerin ilk tercihidir. Yüzerken güvenlik amaçlı kullanılabilirken, uyumak için yastık olarak da kullanılan bu işlevsel ürün, üzerindeki baskı ile marka bilinirliğine katkıda bulunur.

Renk: Mavi, Kırmızı, Yeşil, Sarı, Beyaz