Digiform Dijital Baskı Merkezi

Kartvizit Örnekleri ve Kartvizit Fiyatları

KARTVİZİTİNİZ, MARKANIZIN KİMLİK KARTI!

KRT 350

350 gr. mat kuşe kağıda basılan kartvizit uygulaması, piyasada en sık kullanılan ve en çok tercih edilen standart kartvizit sınıfındadır. Çift yönlü basılabileceği gibi, üzerine lak, selefon, özel kesim, altın & gümüş varak vb. uygulamalar da yapılabilir.

Boyut: 84 x 54 mm
Laminasyon: Mat Selefon
Min. Adet: 1000

KRT 700

Sıvama kartvizit olarak da bilinen 700 gr. kuşe kağıda yapılan kartvizit uygulaması, çift yönlü baskı, özel kesim ve lak uygulamaları için de uygundur. Prestij ürünüdür.

Boyut: 83 x 51 mm
Kağıt: Mat Kuşe
Laminasyon: Mat Selefon
Min. Adet: 1000

KRT 300KRF

300 gr. naturel kraft kağıda yapılan kartvizit uygulaması, nostaljik havasıyla güzel bir görünüm sağlar. Çift yön 4 renk baskı yapılabilen bu kartvizit düz kesimlidir.

Not: Kraft kağıt kahverengi olduğu için, tasarımdaki renkler baskıda daha koyu çıkar. Baskı tekniği dijital baskı tekniği olan CMYK formatında basıldığından, beyaz renk bulunmamaktadır.

Boyut: 84 x 52 mm
Kağıt: Ktraft
Min. Adet: 1000

KRT OPS

Bir çok gramajda özel bıçak ile kesim yapılabilen kartvizit türleri, mat selefon ve sıvama seçenekleriyle öne çıkıyor. Tüm opsiyonları kişiselleştirilebilen bu kartvizit türünde isteğe göre, mat veya parlak selefon uygulaması, lak, kabartma, gofraj, özel kesim, altın gümüş varak uygulamaları, fantazi kağıt çeşitleri ya da laminasyon seçenekleri eklenebiliyor.

Boyut: İsteğe Göre
Kağıt: Mat & Parlak Kuşe
Laminasyon & Lak: Opsiyonel

BUNLARA DA GÖZ ATIN